مقالات حسابداری

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار

مزیت نرم‌ افزار حسابداری شرکتی | سپیدار

نرم‌افزاهای حسابداری جزو مواردی هستند که به تعداد زیاد و انواع گوناگون در بازار یافت می‌شوند. اما تمام این نرم‌افزارها پاسخگوی نیازهای حسابداران نیستند و گاهی به دلیل ناکارامدی آن‌ها مشکلات جبران ناپذیری برای شرکت به وجود می‌آورند. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار با توجه به نیازهای روزمره هر حسابدار سیستمی را راه‌انداری کرده است که تا جای ممکن خطای انسانی حسابدار را کاهش دهد و همزمان نیازهای وی را نیز پاسخگو باشد.

تفاوت نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار با دیگر نرم‌افزارها

برخلاف بسیاری از دیگر نرم‌افزارهای مشابه که متمرکز روی یک نوع از شرکت‌ها هستند، نرم‌افزارهای سپیدار سیستم طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها را از جمله شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و خدماتی را تحت پوشش خود قرار می‌دهند.

ساخت نرم‌افزارهایی برای همه نوع کسب و کار و شرکت‌ها دیگر تفاوت بزرگ نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار را به ارمغان آورده است. مهم نیست که استارتاپ کوچک یا شرکت چند ملیتی بزرگی هستید. در هر صورت با نرم‌افزارهای شرکت سپیدار قادر به انجام امور حسابداری خود خواهید بود. اسناد مالی که با این نرم‌افزارها به ثبت می‌رسند دقیق‌ترین امکانات و جزئیات را برای حسابدار فراهم می‌آورد.

نرم‌ افزار حسابداری سپیدار | سپیدار

مزایای استفاده از نرم‌افزارهای شرکتی سپیدار

چرا نرم‌افزارهای شرکتی سپیدار سیستم؟ سوالی که برای بسیاری به وجود می‌آید. در این بخش به مزایای این سیستم پرکاربرد می‌پردازیم.

گزارشات مالی آسان‌تر از همیشه:

یکی از مهم‌ترین بخش‌های فرآیند حسابداری مالی قطعا تهیه گزارشات مالی و ارائه آن به مدیریت است. اما دیگر لازم نیست عملیات پیچیده‌ای را برای گرفتن گزارش موجودی یا کاردکس کالا صرف کنید. در نرم‌افزارهای شرکتی سپیدار به این امر توجه منحصر به فردی شده است که استفاده از گزارشات مالی را برای همه به آسانی فراهم کرده است. با وجود چنین ویژگی هرگز نگران اتلاف زمان خود برای گزارش‌گیری نباشید.

تجارت شما با سیستم حضور و غیاب مثل ساعت کار خواهد کرد

نرم‌‌افزار سیستم جامع بازرگانی:

یکی از مشکلات بزرگ شرکت‌های بازرگانی خوابیدن کالا در انبار می‌باشد. نرم افزار جامع بازرگانی ما این مشکل را برای شما حل کرده است. ثبت نقاط سفارش و حداکثر موجودی‌های کالا نمونه‌ای از خدمات ما به شمار می‌رود.

نرم افزار بازرگانی خارجی:

شرکت‌هایی که با کشورهای دیگر مراودات انجام می‌دهند شرکت‌های بازرگانی خارجی نام دارند. در این شرکت‌ها می‌بایست مواردی مانند بهای تمام شده و موجودی‌های انبار و همچنین تخمین دقیق زمان ورود محصولات به انبار به دقت ثبت و گزارش‌گیری شود. نرم‌افزارهای بازرگانی خارجی ما قابلیت ثبت اسناد برحسب قیمت روز ارزها را برای مصرف‌کننده به ارمغان می‌آورد.

نرم افزار مدل‌سازی فرآیند:

برنامه مدل‌سازی کسب و کار تقریبا مفهومی شبیه به فلوچارت فرآیندهای مالی دارد. این نرم افزار برای این موضوع تهیه شده است که صاحبان کسب و کار مدل خود را به طوری قابل فهم به دیگر افراد توضیح دهند. هدف از این مدل‌سازی تهیه یک زبان مشترک بین تحلیلگر سیستم و مدیران هست. این مدل‌سازی چندین مرحله دارد که در ادامه آن‌ها را نام می‌بریم.

 1. اولین مرحله نقشه فرآیند یا فلوچارتی ساده از فعالیت‌های مجموعه‌ها است.
 2. مرحله دوم توصیف مختصر فرآیند برای مدیران می‌باشد. دقت کنید که در این مرحله فرآیند به طور کامل توضیح داده نمی‌شود و تنها چکیده‌ای از آن ارائه می‌شود.
 3. مرحله سوم ایجاد و ساخت مدل‌ فرآیند به طور کامل و تشریح آن است. ینابراین اطلاعات کامل را برای تجزیه و تحلیل مدیران فراهم می‌سازد.
 4. مرحله آخر یا چهارم نشانه‌گذاری هست که مراحل بالا را از هم متمایز می‌کند.
با سیستم انبارداری کسب و کار خود را متحول کنید

هدف از توضیح مراحل بالا ارائه چارچوب ذهنی برای خدمات ارائه شده در نرم افزار مدل‌سازی سپیدار می‌باشد. با در بر گرفتن تمامی قسمت‌های مدل‌سازی به شما اجازه ساخت مدلی ساده و در عین حال مفهومی را می‌دهد. این نرم افزار همچنین ارتباط تحلیل‌گران را با مدیران تسهیل می‌بخشد و درک متقابلی را میان این دو گروه ایجاد می‌کند.

کدینگ حسابداری:

رایج‌ترین روش برای کدینگ حسابداری روش درختی آن می‌باشد. به این صورت که هرکدام از بخش‌های حسابداری مانند بدهکاران و بستانکاران را به صورت شاخه و زیرشاخه به نمایش در می‌آورد.

در کدینگ، استانداردهای حسابداری باید به درستی اجرا شوند همچنین فعالیت شرکت مربوطه نیز باید به طور دقیق در کدینگ لحاظ شود. نرم افزار سپیدار سیستم با در نظر گرفتن مهم‌ترین و پرکاربردترین نکات کدینگ در حسابداری این عملیات را به آسان‌ترین شکل ممکن برای مصرف‌کنندگان ایجاد کرده است. به طوری که گزارش‌گیری درون و برون سازمانی را در هر گونه که اراده کنید و در کمترین زمان برای شما عزیزان آماده و ارائه می‌کند.

چکیده

هنگامی که قصد خرید نرم‌افزاری برای انجام امور حسابداری شرکت خود دارید معایب و مزایای مختلفی را در نرم‌افزارهای مختلف مورد بررسی قرار می‌دهید. در مقاله بالا درباره مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار صحبت به عمل آوردیم. تفاوت‌های این نرم‌افزار را نسبت به دیگر نرم‌افزارها بیان کردیم. برای اطلاعات بیش‌تر درباره نرم‌افزارهای سپیدار سیستم با مقاله‌های آتی این وبسایت همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار حسابداری سپیدار

بهترین نرم‌افزار مالی در ایران

معرفی نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، بهترین نرم‌افزار مالی کشور، سیستمی یکپارچه و قدرتمندی است که ضمن سهولت در کارکرد، زمینه صدور خودکارانه سندهای مالی را نیز فراهم خواهد کرد.

یکی از مهم ترین مسائل برای مدیران شرکت ها و صاحبان تجارت، نحوه صحیح کنترل و مدیریت امور مالی میباشد.

بسته‌های نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

در موارد متعددی عدم وجود یک نظارت مناسب و دقیق بر روی درآمدها و هزینه‌ها سبب ورشکستگی شرکت‌ها شده است، لذا انتخاب یک نرم‌افزار مالی مطلوب امری ضروری برای موفقیت و ادامه کار آنها می‌باشد.

نرم افزار حسابداری بازرگانی

بسته بازرگانی نرم‌افزار مالی و حسابداری سپیدار، با آسان نمودن روال کنترل موجودی انبار و همینطور نحوه محاسبه سود و زیان کالاها، به شما کمک میکند.

نرم‌افزار حسابداری تولیدی

بسته تولیدی نرم افزار مالی سپیدار که به صورت اختصاصی برای صنایع مونتاژ و بسته بندی در نظر گرفته شده است تا بتوانند بهای تمام شده مواد اولیه را بسیار راحت محاسبه نمایند.

نرم افزار حسابداری خدماتی

در بسته خدماتی نرم‌افزار مالی سپیدار، از طریق ثبت اطلاعات مالی و کنترل دقیق ورود و خروج نقدینگیها، گزارشهایی کامل راجع به تمامی عملیات چکهای دریافتی و پرداختی برای استفاده کنندگان فراهم خواهد شد.

نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری

در بسته پیمانکاری نرم افزار مالی سپیدار، امکان ثبت و طبقه بندی کردن و گزارش از صورتهای مختلف و همچنین تسویه حسابهای پروژه‌ها وجود دارد.

چرا نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار سیستم را انتخاب کنیم؟

نرم‌افزار مالی و حسابداری سپیدار همکاران سیستم یک نرم افزار جامع است که تمامی زیرشاخه های حسابداری را پوشش میدهد.

تمامی اطلاعاتی که در این زیرشاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط میباشند و حسابدار میتواند از آنها استفاده کند.

لوگوی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم یک نرم افزار جامع است که تمامی زیرشاخه های حسابداری را پوشش میدهد.

تمامی اطلاعاتی که در این زیرشاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط میباشند و حسابدار میتواند از آنها استفاده کند.

نرم افزار حسابداری سپیدار، یک خروجی و گزارش بسیار حرفه ای را در اختیار استفاده کنندگان از این اطلاعات قرار میدهد.

بدون شک این گزارشات برای مدیران بسیار مهم است و در رابطه با سنجش میزان سوددهی و یا زیان دهی شرکت و اطلاع از طلبکاران و بدهکاران مورد استفاده قرار میگیرد.

یکی از مواردی که نیاز به محاسبه های دقیق و ریز در آن احساس میشود، حسابداری انبار است.

نرم افزار مالی سپیدار، از بهترین و دقیق ترین شیوه برای انجام محاسبات و گزارشات استفاده میکند و اطلاعاتی کامل و صحیح را در در اختیار قرار میدهد.

دارا بودن یک تیم پشتیبانی قوی برای اینکه افراد بتوانند نحوه صحیح کار با سیستم را بیاموزند از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

با سیستم انبارداری کسب و کار خود را متحول کنید

تیم پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم از افرادی با دانش حسابداری و مهارت بالا استفاده میکند تا بتواند بهترین خدمات و مشاوره را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد.

خرید نرم افزار مالی از یک شرکت باسابقه و فعال در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

بسیاری از شرکت ها پس از مدت کوتاهی فعالیت به دلایل مختلفی به کار خود ادامه نخواهند داد و این از اصلی ترین معضلاتی است که شرکت های خریدار نرم افزار مالی با آن روبرو میشوند.

طی کار با یک نرم افزار حسابداری ممکن است مشکلاتی به وجود آید و یا نیاز به بروزرسانی داشته باشد که تمامی این ها باید از طریق تیم پشتیبانی و البته در صورت فعالیت شرکت ارائه دهنده این خدمات صورت پذیرد.

شرکت ارائه دهنده نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار سیستم یک مجموعه باسابقه و دارای سیاست های کاری بسیار منظم است که هرگونه مشکل به وجود آمده برای کاربران را به بهترین نحو ممکن برطرف خواهد نمود.

از مهم ترین درخواستهایی که مدیران و حسابداران در هر شرکتی دارند طراحی کدینگ مناسب، حاضر نمودن به هنگام دفاتر قانونی و اظهارنامه میباشد که با استفاده از نرم افزار مالی سپیدار به سهولت میتوان به این امور دست یافت.

نرم افزار مالی سپیدار با بهره مندی از ۴ نوع کدینگ پیش فرض شرکتهای تولیدی، بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری، ثبت دفاتر قانونی را به شیوه ای آسان برای استفاده کنندگان فراهم خواهد کرد.

همچنین نرم افزار مالی سپیدار سیستم در پایان سال مالی به صورت خودکار عملیات پرحجم پایان سال مالی را انجام خواهد داد.

مانده حسابها کاملا تفکیک شده موجود میباشند و عملیات تبدیل ارز نیز به راحتی انجام خواهد شد.

سادگی و سهولت کاربری

اولین و مهم ترین مزیت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، سادگی و سهولت کاربری آن است.

محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان

همانطور که اطلاع دارید از اصلی ترین وظایف بخشهای مالی هر شرکت، محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان میباشد که سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، با طراحی منحصربفردی که دارد به سادگی این کار را انجام خواهد داد.

ثبت قرارداد کارمندان

برای انجام محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار همکاران سیستم فقط کافیست پس از ثبت قرارداد برای کارمندان اطلاعات ماهیانه هر یک از آنها را وارد کنید و در قسمت محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان را محاسبه، سند آن را به راحتی صادر و فیش‌های حقوقی مربوط به آنها را چاپ نمایید.

خروجیهای قانونی

خروجیهای قانونی مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم هم به سادگی قابل دسترس هستند و به راحتی میتوانید لیست و دیسکت بیمه یا لیست و فایل مالیات را در قسمت مربوطه صادر کرده و برای مراجع قانونی ارسال نمایید.

تسویه حساب اتوماتیک

در نرم افزار سپیدار میتوانید برای کارمندان خودتان قرارداد ثبت کنید، عوامل حقوقی مربوط به آنها را ارتباط داده و محاسبات مربوط به پرداخت حقوق و مزایا و پرداخت‌های قانونی را محاسبه نمایید.

سیر تا پیاز حساب معین

همچنین در صورت لزوم از تسویه حساب اتوماتیک استفاده کنید. ضمن اینکه تمام اسناد حسابداری مربوط به این فرآینها به صورت اتوماتیک در نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار همکاران سیستم صادر میشوند.

فاکتورهای فروش

سیستم فروش نرم افزار مالی سپیدار به شما این امکان را می‌دهد که فاکتورهای فروش خودتان را با سرعت بالا صادر کنید و مدل دریافت و تسویه فاکتورها را با تنوع بالا تعیین و در سیستم ثبت نمایید.

صدور و خروج انبار اتوماتیک

با ثبت فاکتور و تسویه آن تعداد زیادی فرآیند به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم انجام میشود.

مثل صدور و خروج انبار اتوماتیک و صدور سندهای اتوماتیک حسابداری برای این رویدادها. این سیستم این امکان را هم به شما میدهد تا به صورت لحظه ‌ای از گردش مالی مشتریان خودتان مطلع شوید.

محیط ساده نرم افزار

برای انجام یک فرآیند فروش و وصول، ابتدا باید فاکتور فروش را ثبت کنید. محیط ساده نرم افزار در قسمت فاکتور فروش به شما امکان میدهد تا این عملیات را با سرعت بالایی انجام دهید.

و نتایج آن را به صورت اتوماتیک در سایر سیستمها مشاهده کنید. برای صدور فاکتور فروش باید اطلاعات اولیه شامل نام مشتری و کالا را انتخاب کنید.

پنجره مشتری جدید

همانند همه فرمهای موجود در نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم اگر مشتری قبلا در سیستم تعریف نشده بود میتوانید در همین پنجره مشتری جدید را تعریف کنید و نیازی به باز کردن فرم دیگری ندارید.

همچنین با انتخاب مشتری اطلاعات ضروری نظیر کد اقتصادی، شناسه ملی، کد پستی، آدرس و تلفن مشتری به صورت اتوماتیک در فرم فاکتور ثبت خواهد شد.

تعیین نوع فروش

با تعیین نوع فروش، قیمت تعیین شده برای کالاها در اعلامیه قیمت در فاکتور قرار میگیرد. که البته امکان دسترسی برای ویرایش آن وجود دارد.

ثبت اتوماتیک اسناد

پس از ثبت فاکتور فروش در نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار همکاران سیستم علاوه بر ثبت اتوماتیک سند، عملیات خروج انبار و صدور اسناد مربوط به آن هم به صورت اتوماتیک در سیستم انجام میشود.

موجودی کالاها

با انتخاب کالای مورد نظر بلافاصله کاربر از وضعیت موجودی این کالاها در انبار مطلع میشود و بر اساس آن میتواند نسبت به انتخاب و فروش این کالاها تصمیم بگیرد.

ثبت رسید انبار

در هنگام ثبت رسید انبار در نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، کاربر میتواند هزینه حمل این رسید را وارد کند و سیستم بر اساس تعداد کالاهای رسید شده این هزینه را تسهیم میکند.

یکپارچگی سیستم انبار و دریافت و پرداخت سپیدار به شما اجازه میدهد تا بلافاصله و در همین فرم عملیات پرداخت رو هم ثبت کنید و سند پرداخت مربوط به هر خرید را هم صادر کنید.

عملیات اتوماتیک

تمامی اسناد مربوط به این عملیات به صورت اتوماتیک در نرم افزار مالی سپیدار سیستم صادر میشود. همچنین برای گزارشگیری از عملیات انجام شده در سیستم میتوانید

از گزارشات متنوعی استفاده کنید. بطور مثال کاردکس کالا به شما این امکان را میدهد تا به تفکیک هر انبار گردش کالای خودتان را مشاهده کنید.

جدیدترین قیمت نرم‌افزار حسابداری سپیدار ۱۴۰۰

در زیر قیمت سیستم‌های نرم افزار حسابداری سپیدار را مشاهده می‌نمایید. جهت ثبت سفارش و یا هماهنگی جهت جلسه حضوری و یا اطلاع از وضعیت تخفیف‌های دوره‌ایی با کارشناس پرگاس تماس بگیرید.

لیست قیمت لوگوی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار

معرفی دقیق بسته‌های حسابداری سپیدار

معرفی دقیق بسته‌های حسابداری سپیدار

اطلاع یافتن از کالاهایی که پرفروش میباشند و محاسبه نمودن سود آنها، امکان شناسایی نمودن کالاهای پرسود فراهم میگردد که این امر مستقیما بر افزایش میزان سود شرکت تأثیرگذار خواهد بود.

بسته بازرگانی نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار سیستم دارای ۵ سیستم است:

حسابداری، دارایی ثابت، دریافت و پرداخت، انبار، فروش میباشد که متناسب با نیاز شرکتهای بازرگانی است.

ویژگیهای نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار

 • ثبت سفارشات و حداکثر میزان موجودی کالا
 • اجتناب از مواجه با کمبود موجودی کالا و یا بلااستفاده ماندن آنها در انبار
 • شناسایی کردن کالاهای پرسود و ارائه گزارش سود و زیان به صورت مجزا برای هر کالا
 • حاضر نمودن صورتحسابهای مشتریان به صورت فوری
 • مدیریت کامل و جامع تمامی دریافتیها و پرداختی ها از طریق ثبت تمامی عملیات مربوط به چکها
 • تعیین انواع مختلف پورسانت با تعریف کردن واسط  محاسبه اتوماتیک وار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتورهای مرتبط با آن
 • نمایش دقیق و لحظه ای موجودی کالاها در انبار

هنگامی که اطلاعات کامل بهای تمام شده در اختیار قرار داشته باشد، منابع به درستی مصرف میشوند و این امر سبب میشود با برآورد دقیق هزینه‌های انجام شده بتوان قیمت مناسبی را برای محصولات انتخاب کرد.

در نتیجه امکان رقابت با محصولات مشابه موجود در بازار را افزایش میدهد.

بسته تولیدی نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار سیستم از ۷ سیستم است:

حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار، فروش، دارایی ثابت، حقوق و دستمزد برخوردار میباشد که بیشترین کارایی را برای شرکتهای تولیدی دارد.

ویژگیهای نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار

 • کاهش هدررفت مواد اولیه با اطلاع از میزان انحراف مصرف مواد و ضایعات تولید
 • افزایش سطح کنترلات داخلی با کنترل نمودن خروج مواد اولیه و ورود محصولات به انبار
 • اطلاع از موجودی دقیق انبار مواد اولیه
 • با برگزیدن بهینه ترین روش استفاده مواد اولیه، پیش بینی تولید بسیار راحت خواهد شد.
 • بهای تمام شده محصولات به صورت مجزا و به سهولت قابل اندازه گیری است.
 • حداقل و حداکثر میزان موجودی هر کالا از طریق شناسایی به هنگام کالاهای سفارش داده شده و مدیریت اصولی موجودی انبار

نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار سیستم به عنوان یک ابزار توانمند جهت مدیریت مالی چندین پروژه پیمانکاری به صورت همزمان و محاسبه بهای تمام شده آنها، کاربرد دارد.

ویژگیهای نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار

 • کنترل راحت و فوری تسویه حسابها
 • ثبت صورت جلسات، دستور کارها، الحاقیات و ضمانت نامه ها برای هر قرارداد
 • کنترل کردن جزئیات پروژهها با تهیه گزارشات مربوطه در سطح پروژه و قرارداد
 • تعریف هزینهها و ارتباط دادن آنها با حساب معین مربوطه در اسناد حسابداری
 • مدیریت دقیق تمامی دریافتها و پرداختها از طریق ثبت کامل چکها

بسته خدماتی نرم افزار مدیریت امور مالی سپیدار سیستم دارای ۵ سیستم است:

سیستم حسابداری، دارایی ثابت، فروش خدماتی، دریافت و پرداخت است کارایی قابل توجهی برای شرکتهای خدماتی دارد.

ویژگیهای نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

 • مدیریت کامل فروش خدمات مختلف ارائه شده
 • برقراری یک ارتباط شفاف و روشن با مشتریان از طریق تهیه فوری صورت حساب آنها
 • تعیین انواع مختلف پورسانت با تعریف کردن واسط  محاسبه اتوماتیک وار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتورهای مرتبط با آن
 • مدیریت دقیق تمامی دریافتها و پرداختها از طریق ثبت کامل چکها
 • تهیه اتوماتیک وار صورت مغایرات بانکی که موجب صرفه جویی در وقت و اجتناب از خطا و اشتباه کاربر میشود.

10 فکر در مورد “نرم افزار حسابداری سپیدار

 1. فرید آقایی گفت:

  سیستم حسابداری من نرم افزار هلو هست و میخوام از سپیدار سیستم استفاده کنم. چطور میتونم اطلاعاتم رو جابجا کنم ؟

  1. سلام
   برای اطلاع از خدمات و امکانات سیستم سپیدار با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید تا همکاران من راهنماییون کنن

 2. سهیلا ریاضی گفت:

  سلام و احترام
  آیا گزارشاتی که سیستم حسابداری سپیدار سیستم میده رو میشه به صورت دلخواه تغییر داد یا یک سری الگوهای ثابت داره ؟

  1. سلام
   بله این قابلیت رو داره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید.

 3. پرهام کنی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بنده درخواست دمو از شرکت رو دادم خواستم قبلش بدونم اطلاعات حسابداری قبلی رو میتونم با نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار سیستم سینک کنم ؟

  1. سلام
   بله در صورتی که دیتا بیس تون رو بشه سینک کرد و باید بدونم از چه نرم افزاری استفاده میکنید.لطفا با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید.

 4. کامران نعمتی گفت:

  سلام
  روز خوش
  ماژول های نرم افزار سپیدار به صورت پیکج و یکجا فروخته میشن یا میتونیم فقط یه ماژرول خرید داشته باشیم؟

  1. سلام
   نرم افزار سپیدار سیستم این قابلیت رو داره تا امکاناتش رو به صورت ماژول های چداگانه به شما ارائه بده و در صورت اضافه شد ماژول های جدید قابلیت انطباق با ماژول های قبلی رو داره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس
   با تشکر

 5. نوید خواجوی گفت:

  سلام
  نوید خواجوی هستم
  من پیمانکار ساختمانی هستم و میخوام از نرم افزار سپیدار سیستم برای امور مالی و حسابداریم استفاده کنم . سرفصل های پیمانکاری رو هم ساپورت میکنه؟

  1. سلام دوست عزیز
   نرم افزار سپیدار سیستم قابلیت تعریف امور مالیاتی و سرفصل های هر رشته ای رو داره و به صورت آنلاین با تغییرات آنها آپدیت میشه .پس شما میتونید بدون داشتن دغدغه از بابت جرمه ی مالیاتی از اون استفاده کنید .برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *